Кількість
|
Вартість
|
||
|
Насамперед рожева сіль знаменита своїм насиченим складом — вона включає в себе більше 90 мікроелементів, серед яких мідь, калій, кальцій, магній та інші. Тому гімалайська сіль, в першу чергу, ідеально підходить для оптимізації роботи травної системи, зокрема, попереджає запори. Крім того, благотворно впливає на стан суглобів, усуває біль, підвищує міцність кісток, прискорює метаболізм, нормалізує тиск і рівень цукру в крові.
Деякі лікарі рекомендують включити в раціон рожеву сіль або замінити нею звичну харчову в цілях зміцнення імунітету і нормалізації психічного стану.
У сезон застуд рожева сіль незамінна у складі розчинів — чудово допомагає при закладеності носа, знімає набряки горла і зменшує біль, пов'язану з запальними процесами у порожнині рота.
На хорошому рахунку рожева сіль і косметологів. Вона миттєво робить шкіру м'якою і гладкою, тому виробники скрабів для тіла все частіше роблять її основним інгредієнтом.
Ещё эксперты по красоте рекомендуют женщинам и мужчинам хотя бы раз в неделю принимать ванны с добавлением гималайской розовой соли. Популярность розовой соли в нашей стране растёт каждый год и среди адептов ЗОЖ, и среди специалистов по антиэйджингу, которые всё чаще рекомендуют использовать соль людям старше 40 лет в рамках различных программ по омоложению организма. В последнее время место гималайской, которая в связи с эмбарго на импортную соль заметно подорожала, а в ряде регионов и вовсе исчезла из продажи, заняла розовая соль из Крыма. Півострів є одним з чотирьох місць на планеті, де видобувають цей екзотичний продукт. Як і пакистанська, кримська сіль набуває рожевий колір завдяки високому вмісту бета-каротину і за своїми властивостями практично нічим не відрізняється від гімалайської.
Незважаючи на очевидну користь рожевої солі, все-таки існує ряд протипоказань до її застосування. Вона не рекомендується для вживання в їжу жінкам на пізніх термінах вагітності. Як і будь-яка інша сіль, гімалайська (і кримська) може спровокувати зростання доброякісних і злоякісних пухлин. Крім того, рекомендується скоротити її вживання при тромбофлебіті, варикозі, венозної недостатності. А при хронічній нирковій недостатності і туберкульозі вживання рожевої солі вважається небезпечним.